п'ятниця, 19 липня, 2019, 4:30 Новини Deutsche Welle
Єврокомісія оштрафувала виробника чіпів на 242 мільйони євро
Єврокомісія оштрафувала виробника чіпів на 242 мільйони євро

За словами очільника антимонопольного відомства Євросоюзу, Qualcomm зловживав своїм становищем на ринку з метою витіснення конкурента - британської компанії Icera.Єврокомісія оштрафувала американську компанію з розробки бездротових засобів зв'язку Qualcomm на 242 мільйони євро за демпінг при продажу мікрочіпів для мобільних пристроїв. Про це у четвер, 18 липня, повідомили в прес-службі Єврокомісії.

Глава антимонопольного відомства Євросоюзу Маргрет Вестагер наголосила, що Qualcomm зловживав своїм становищем на ринку, прагнучи "усунути конкурента". Йдеться, зокрема, про британського виробника інтегральних схем, компанії Icera.

Як наголошується в повідомленні ЄК, порушення припадають на 2009-2011 роки.

У січні 2018 року Євросоюз вже наказував Qualcomm виплатити 997 мільйонів євро за змову з Apple. Компанія здійснювала мільярдні платежі на рахунки американської корпорації, забезпечувала таким чином монопольне використання своїх чіпів на пристроях мобільного зв'язку Apple і перешкоджала вільній конкуренції в цьому сегменті ринку.

На даний час Qualcomm контролює близько 90 відсотків ринку мікрочіпів для мобільних пристроїв з сучасним стандартом LTE.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-10-23 14:11 :41