субота, 11 травня, 2019, 22:59 Новини Deutsche Welle
Лещенко прокоментував слова Джуліані щодо скасування візиту до України
Лещенко прокоментував слова Джуліані щодо скасування візиту до України

Народний депутат України Сергій Лещенко стверджує, що генпрокурор Юрій Луценко ввів адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані в оману. Так він прокоментував заяву Джуліані про скасування візиту в Україну.Народний депутат Сергій Лещенко у суботу, 11 травня, прокоментував інтерв'ю адвоката президента США Дональда Трампа Руді Джуліані про причини скасування візиту в Україну, в якому він сказав про ворогів Трампа і також назвав прізвище Лещенка. У відповідь на це український народний депутат заявив, що Джуліані був навмисно дезінформований генеральним прокурором України Юрієм Луценком.

"Щоб вони (американці - Ред.) його захистили від відставки, Луценко придумав історію про те, що екс-віце-президент США Байден в інтересах свого сина тиснув на Генпрокуратуру з метою закрити справу проти екс-міністра екології Миколи Злочевського та його газової компанії "Бурізма", - написав Лещенко в блозі на сайті видання "Українська правда".

За його словами, Джуліані зрозумів, що Луценко систематично вводив його в оману та скасував свою поїздку. Також Лещенко також стверджує, що Луценко "бреше у своїх твердженнях, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів сфальсифікована".

Лещенко також заперечив, що є ворогом американського президента. "Насправді, ніякий я не "ворог президента Трампа". Я як викривав корупцію, так і продовжую це робити. І натяки Джуліані, що я був причетний до "справи Манафорта", я вважаю компліментом - Манафорт визнаний в Америці злочинцем на підставі документів з України. Він сів у в'язницю і став прикладом рівності всіх перед законом", - написав депутат у своєму Telegram-каналі. Крім того, Лещенко стверджує, що Луценко "дезінформував, що когось було засуджено в Україні за втручання в американські вибори".

Своєю чергою прес-секретарка Луценка Лариса Сарган заявила, що Лещенко "погорів, як ворог Трампа".

Як повідомлялось раніше, Руді Джуліані скасував свою поїздку до України, під час якої він хотів зустрітися з обраним президентом Володимиром Зеленським. Він пояснив, що зробив це, щоб не зустрічатися з деякими людьми з оточення Зеленського. "Я не поїду (до України - Ред.), тому що вважаю, що я б опинився в середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів, і в одному випадку вже засудженої особи, яка була залучена до допомоги демократам на виборах 2016 року". Джуліані також назвав прізвище Лещенка, котрий оприлюднив "чорну книгу" (так звану "чорна бухгалтерію" Партії регіонів - Ред.), - сказав адвокат в інтерв'ю телеканалу Fox News, опублікованому 10 травня.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-06-19 04:30 :23