п'ятниця, 22 березня, 2019, 3:40 Новини Deutsche Welle
Facebook зберігав паролі мільйонів користувачів у відкритому вигляді
Facebook зберігав паролі мільйонів користувачів у відкритому вигляді

Паролі сотень мільйонів користувачів соцмережі Facebook зберігались на серверах компанії у відкритому вигляді. До них мали доступ тисячі співробітників компанії.Соціальна мережа Facebook у четвер, 21 березня, визнала, що зберігала відкриті файли з паролями своїх користувачів, які були доступні співробітникам компанії. Йдеться про паролі сотень мільйонів користувачів Facebook Lite - версії соцмережі, яка використовується у регіонах з поганим інтернет-покриттям, а також десятків мільйонів Facebook та десятків тисяч користувачів Instagram, повідомила компанія.

"Це привернуло нашу увагу тому, що наші системи для вводу паролів призначені для їхнього маскування з використанням методів, які роблять їх нечитабельними", - йдеться у повідомленні компанії для користувачів. У компанії додали, що ніхто ззовні не отримав доступ до паролів та не було виявлено ніяких доказів зловживання приватними даними користувачів.

Відкриті паролі були виявлені під час звичайної перевірки безпеки у січні. В компанії повідомили, що ця проблема була виправлена і соцмережа повідомить користувачів, чиї паролі були скомпрометовані.

Facebook також має виправити проблеми зберігання інших категорій інформації. "Для нас немає нічого більш важливого, ніж захист інформації людей і ми будемо продовжувати вдосконалення в рамках наших постійних зусиль в галузі безпеки у Facebook", - повідомила компанія.

Про проблему відкритого зберігання паролів користувачів Facebook стало відомо напередодні, коли сайт KrebsOnSecurity.com повідомив, що доступ до паролів мали тисячі співробітників Facebook.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-04-24 19:40 :27