п'ятниця, 22 березня, 2019, 5:25 Новини Deutsche Welle
Бундестаг продовжив військову місію Бундесверу в Афганістані
Бундестаг продовжив військову місію Бундесверу в Афганістані

Бундестаг продовжив місію німецьких військових в Афганістані ще на один рік. Зараз там перебуває 1200 солдатів Бундесверу, які тренують афганські сили безпеки.Бундестаг у четвер, 21 березня, ще на один рік продовжив мандат німецьких військових в Афганістані в рамках операції Північноатлантичного альянсу "Рішуча підтримка" (Resolute Support), передає агенція dpa. Отже, німецькі солдати залишаться там до 31 березня 2020 року. В Афганістані зараз перебувають близько 1200 німецьких солдатів, верхня межа чисельності контингенту - 1300 військових.

Німецькі військові інструктори тренують афганські сили безпеки. Місія в Афганістані була продовжена практично з таким самим мандатом, як і в попередні роки, хоча останні пропозиції Вашингтона, щодо можливого скорочення кількості американських військових і викликали певну невизначеність серед союзників по НАТО. Утім, детальні плани Вашингтона поки невідомі.

Раніше німецький уряд також вирішив продовжити участь військових ФРН в операції НАТО в Середземному морі Sea Guardian. В ній беруть участь 180 військових ВМС Німеччини, які перебувають на кораблі постачання "Бонн". Також було продовжено участь Бундесверу у миротворчих місіях ООН у Судані (UNAMID) та в Південному Судані (UNMISS). В обох операціях мандат дозволяє залучити до 50 німецьких військових. На даний момент у 14 закордонних місіях Бундесверу беруть учать близько 3300 німецьких військових.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-04-20 01:55 :13