субота, 19 січня, 2019, 1:10 Новини Deutsche Welle
Німецькі політики та бізнесмени закликають Великобританію залишитися в ЄС
Німецькі політики та бізнесмени закликають Великобританію залишитися в ЄС

Лідери провідних німецьких партій та промислових спілок у відкритому листі закликали Великобританію відмовитися від Brexit. "Наші двері завжди залишатимуться відчиненими", - йдеться в їхньому посланні.Лідери Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) та Зелених спільно з головами німецьких промислових об'єднань написали відкритого листа, в якому закликали британців залишитися в складі Європейського Союзу. Це послання опубліковане в п'ятницю, 18 січня, в британській газеті The Times.

У листі німецькі політики та промисловці зазначають, що жодне рішення не є незворотнім. "Наші двері завжди залишатимуться відчиненими", - пишуть вони. Закінчується послання словами: "Британці повинні знати: у глибині серця ми хотіли би, щоб вони залишилися (в ЄС - Ред.)".

Серед підписантів листа - очільниці ХДС Аннеґрет Крамп-Карренбауер (Annegret Kramp-Karrenbauer), Андреа Налес (Andrea Nahles), голова комітету Бундестагу з закордонних справ Норберт Реттґен (Norbert Röttgen) та депутатка від Зелених Франціска Брантнер (Franziska Brantner). Лист також підписали, зокрема, очільники коцернів Daimler та Airbus, а також голови Конфедерації асоціацій німецьких роботодавців (BDA), Федерального об'єднання німецької промисловості (BDI), Союзу профспілок Німеччини (DGB), Федерального об'єднання торгово-промислових палат Німеччини (DIHK) та Центрального союзу німецьких ремісників (ZDH).

Цей лист є незвичним, оскільки раніше німецькі політики не втручалися у внутрішньобританські дебати. Він також відображає побоювання невпорядкованого виходу Великобританії зі складу ЄС, які зростають у Німеччині після провалу 15 січня голосування в британському парламенті щодо угоди про Brexit. 29 січня британські парламентарі мають провести голосування щодо нового плану.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-10-14 16:57 :41