вівторок, 11 вересня, 2018, 8:13 Новини Deutsche Welle
У Олега Сенцова нестача кисню в організмі - сестра
У Олега Сенцова нестача кисню в організмі - сестра

Сестра Олега Сенцова отримала лист від брата, у якому він повідомив про стан свого здоров'я. У Сенцова, котрий голодує в російській колонії вже 120 днів, почалася гіпоксія.Стан здоров'я українського режисера Олега Сенцова, який продовжує голодування у російській колонії, погіршується. Про це увечері в понеділок, 10 вересня, на своїй сторінці в Facebook написала двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан.

Каплан цитує лист від брата, де він описує свій стан як "стабільно-паскудний", додаючи, що у нього "туман в голові, все крутиться, тіло, голова і кінцівки німіють". "Кровоносна система взагалі не дужає харчування киснем організму", - пише Сенцов.

"Те, що я скоро вийду і ми всі щасливо заживемо в Києві, я вже не вірю. Як і в багато чого іншого. Але це не означає, що я розклеївся", - пише Олег Сенцов. Передаючи слова брата, Наталія Каплан розповіла, що Олег "не здався" і "намагатиметься триматися".

Наталія Каплан також повідомила про те, що Сенцов написав заповіт на свою творчість. Олег Сенцов голодує вже 120 днів.

Незаконно ув'язнений у Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня розпочав голодування, вимагаючи звільнення утримуваних у Росії українських політичних в'язнів. Із закликами звільнити Сенцова до російської влади зверталися відомі політики і митці світу.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-01-23 07:10 :56