понеділок, 10 вересня, 2018, 14:45 Новини Deutsche Welle
Акція #SaveOlegSentsov відбулася на засіданні ОБСЄ у Польщі
Акція #SaveOlegSentsov відбулася на засіданні ОБСЄ у Польщі

На засіданні ОБСЄ у Варшаві активісти провели акцію мовчазного протесту на підтримку ув'язненого в РФ українського режисера Олега Сенцова.Активісти з захисту прав людини у понеділок, 10 вересня, провели акцію протесту під час міжнародної конференції Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), яка розпочалася у Варшаві, інформує агенція AP. Конференція ОБСЄ, на якій обговорюватимуться питання дотримання прав і свобод людини, триватиме два тижні.

Учасники акції прийшли на захід у білих футболках із написом #SaveOlegSentsov. Під час вступної промови представника Росії на відкритті конференції протестувальники у рамках своєї мовчазної акції протесту вишикувалися навколо представників ОБСЄ.

"Щорічна нарада з людського виміру ОБСЄ у Варшаві розпочалася. На офіційному відкритті відбулася акція громадських активістів за звільнення політв’язнів в Росії", - написав у своєму мікроблозі Twitter посол України в Польщі Андрій Дещиця.

Чимало учасників конференції також одягли футболки з закликом врятувати Олега Сенцова.

Нагадаємо, в серпні 2015 року російський суд засудив режисера Олега Сенцова до 20 років колонії, визнавши винним у "підготовці терактів в Криму". Як повідомлялося, ув'язнений у Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня розпочав голодування, вимагаючи звільнення утримуваних у Росії українських політичних в'язнів. Із закликами звільнити Сенцова до російської влади зверталися відомі політики і митці світу.

Нещодавно розміщена на сайті адміністрації президента США Дональда Трампа петиція за звільнення Олега Сенцова набрала понад 100 тисяч голосів.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-05-22 15:54 :38