четвер, 6 вересня, 2018, 8:37 Новини Deutsche Welle
Наступний міжкорейський саміт відбудеться в Пхеньяні
Наступний міжкорейський саміт відбудеться в Пхеньяні

Третя зустріч лідера КНДР Кім Чен Ина з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном відбудеться 18-20 вересня в Пхеньяні, повідомили в Сеулі. Під час зустрічі сторони говоритимуть про денуклеаризацію КНДР.Наступна зустріч на найвищому рівні керівництва Північної та Південної Кореї відбудеться з 18 по 20 вересня в Пхеньяні. Про це в четвер, 6 вересня, повідомив у Сеулі спецпосланець південнокорейського президента Чон Ий Ен, передає агенція новин AFP.

За даними інформагенції dpa, сторони напередодні визначили дату проведення цієї зустрічі під час перебування південнокорейської делегації в Пхеньяні. Запланований саміт стане вже третьою зустріччю лідера КНДР Кім Чен Ина та президента Південної Кореї Мун Чже Іна. Під час переговорів у Пхеньяні йтиметься про "практичні кроки" щодо денуклеаризації Корейського півострова.

В адміністрації південнокорейського президента наголосили, що Кім Чен Ин підтвердив під час зустрічі з південнокорейською делегацію свої наміри щодо ядерного роззброєння. Схожу інформацію поширили й північнокорейські державні ЗМІ. "Північ і Південь мають як і досі посилено домагатися денуклеаризації на Корейському півострові", - процитувало лідера КНДР державне північнокорейське інформаційне агентство ЦТАК. Лідер КНДР також визнає за необхідне "повністю усунути небезпеку збройного конфлікту і жаху війни на Корейському півострові".

Досі лідери Кім Чен Ин та Мун Чже Ін зустрічалися двічі. Востаннє це було в травні цього року. Попередньої домовленості про проведення саміту в вересні сторони досягли ще минулого місяця. Це буде перша за понад десять років (з 2007-го) поїздка південнокорейського президента до КНДР.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-03-26 12:22 :53