вівторок, 4 вересня, 2018, 17:24 Новини Deutsche Welle
В Індії обвалився міст: є поранені
В Індії обвалився міст: є поранені

В індійському місті Колката обвалився міст. Точна кількість постраждалих ще не відома. Під завалом опинилися кілька автомобілів.Кілька осіб були серйозно поранені в індійському місті Колката (раніше відоме як Калькутта) у вівторок, 4 вересня, унаслідок обвалу мосту на залізничну колію. Агентство AP з посиланням на поліцію міста повідомляє про вісьмох поранених. Водночас агентство "Інтерфакс", посилаючись на місцевий телеканал, наводить дані про п'ятьох загиблих.

Під завалом опинилися кілька автомобілів. Рятувальники намагаються дістатися людей, які опинилися в пастці. Мосту, що обвалився, понад 40 років. В Індії нерідко трапляються обвали споруд. Наприклад, у Колкаті у 2016 році понад 20 осіб загинули внаслідок руйнування недобудованого шляхопроводу.

Нагадаємо, що 14 серпні в італійському місті Генуя частково обвалився введений 1967 року в експлуатацію чотирисмуговий автомобільний міст. Обвал 200-метрової ділянки мосту стався під час сильного штормового вітру. Понад 30 автомобілів та декілька вантажівок, що перебували на ньому, впали з 45-метрової висоти. Внаслідок обвалу загинули 43 особи.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-05-20 18:16 :58