вівторок, 4 вересня, 2018, 15:03 Новини Deutsche Welle
У Тбілісі відкрили першу Європейську школу "Східного партнерства"
У Тбілісі відкрили першу Європейську школу

У Грузії відкрили виш Європейська школа "Східного партнерства". У ньому на бакалавра європейських студій почали вчитися 30 студентів з України, Грузії, Молдови, Білорусі, Азербайджану та Вірменії.30 студентів з шести країн "Східного партнерства", зокрема й України, почали навчання у першій Європейській школі "Східного партнерства" у Тбілісі. Цей виш у вівторок, 4 вересня, відкрили єврокомісар з питань політики сусідства Йоганнес Ган (Johannes Hahn) та прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе.

Ган назвав цей проект "віхою у співпраці ЄС зі своїми східними партнерами". "Надання молоді освіти високої якості є інвестицією в майбутнє студентів, їхніх країн та нашого сильного та стійкого партнерства", - цитує Гана прес-служба Єврокомісії.

До цього вишу набирають людей віком 16 та 17 років. Навчання зосереджуватиметься на Європі та Європейському Союзі. За його підсумками студенти здобуватимуть диплом бакалавра з європейських студій.

Як відомо, створення такої школи належить до "20 завдань до 2020 року", які були затверджені на саміті "Східного партнерства" в листопаді минулого року в Брюсселі. Саму ж ініціативу "Східного партнерства" було запущено 2009 року з ціллю поглибити політичні та економічні зв'язки України, Грузії, Молдови, Білорусі, Азербайджану та Вірменії з ЄС.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-02-16 20:04 :59