вівторок, 4 вересня, 2018, 14:49 Новини Deutsche Welle
Автомат з Lego спричинив спецоперацію поліції в німецькому місті
Автомат з Lego спричинив спецоперацію поліції в німецькому місті

У Людвігсгафені молодий чоловік мав необережність показати з вікна помешкання автомат з елементів конструктора Lego. Невдовзі до його квартири увірвалася поліція.У німецькому місті Людвігсгафені у федеральній землі Рейнланд-Пфальц поліція розпочала розслідування проти молодого чоловіка через те, що той показав з вікна свого помешкання автомат, складений з елементів конструктора Lego.

Інцидент стався ввечері у понеділок, 3 вересня. Мешканці міста помітили у вікні хлопця з автоматом чорного кольору, схожим на справжній, та повідомили поліції, розповіли подробиці пригоди у вівторок, 4 вересня, правоохоронці міста, передає агентство dpa.

На місце події прибув спецпідрозділ поліції, який штурмував квартиру. У ній, як з'ясувалося, проживали двоє хлопців - 19-ти та 23-х років. Саме молодший з них сконструював з елементів Lego чорного кольору автомат. Хоча, вочевидь, хлопець жартома показував з вікна квартири свій "автомат", проти нього цілком серйозно розпочали розслідування через ймовірне порушення законодавства про контроль над обігом зброї в Німеччині.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-02-16 04:56 :00