понеділок, 3 вересня, 2018, 11:49 Новини Deutsche Welle
Суд у Німеччині засудив біженця до 8,5 років тюрми за вбивство школярки
Суд у Німеччині засудив біженця до 8,5 років тюрми за вбивство школярки

Біженець, ймовірно, з Афганістану Абдул Д. у грудні 2017 року вбив школярку, яка раніше була його подругою. Суд визнав його винним у злочині та засудив до восьми з половиною років ув'язнення.Земельний суд у німецькому місті Ландау у понеділок, 3 вересня, засудив до восьми з половиною років ув'язнення молодого чоловіка, який у 2017 році вбив 15-річну школярку.

Засуджений Абдул Д., який, ймовірно, походить з Афганістану, 27 грудня минулого року за допомогою ножа вбив свою колишню подругу. Вбивство було скоєно в магазині у місті Кандель у федеральній землі Рейнланд-Пфальц.

Оскільки обвинувачений на момент скоєння злочину, вірогідно, був неповнолітнім, судовий процес відбувався у закритому режимі. Після свого затримання Абдул Д. заявив, що йому 15 років, і що він прибув до ФРН без супроводу дорослих як біженець. Після вбивства виникли сумніви у тому, чи насправді він є неповнолітнім, і прокуратура вирішила провести експертизу його віку. У результаті було встановлено, що на момент вбивства Абдулу Д. було від 17,5 до 20 років. За словами адвоката молодика, на початку судового процесу він розкаявся у скоєному.

Вбивство у Канделі спричинило значний резонанс у Німеччині, у містечку відбувалися демонстрації як прибічників правих поглядів, так і їхніх опонентів.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-01-22 16:13 :11