субота, 1 вересня, 2018, 17:18 Новини Deutsche Welle
Напад в Амстердамі: німецька поліція долучилася до розслідування
Напад в Амстердамі: німецька поліція долучилася до розслідування

Німецька поліція почала розслідування у справі нападу з ножем на людей в Амстердамі. У нападника-афганця був дозвіл на проживання в ФРН.Німецькі правоохоронці почали слідство щодо нападника, який у п'ятницю, 31 вересня, атакував з ножем людей на вокзалі в Амстердамі, внаслідок чого було тяжко поранено двох осіб. Нідерландська поліція повідомила, що підозрюваний нападник - 19-річний афганець - має дозвіл на перебування в Німеччині.

Як повідомила речниця німецького федерального відомства з кримінальних справ у суботу, 1 вересня, інформаційному агентству AFP, нідерландські колеги попросили про підтримку. За її словами, нині і в Нідерландах, і в Німеччині триває розслідування інциденту. Керують слідством нідерландські правоохоронці, які не виключають, що напад міг мати терористичне підґрунтя. За інформацією посольства США у Нідерландах, двоє осіб, які постраждали внаслідок нападу, є громадянами США.

За даними поліції, зловмисник у п'ятницю, 31 серпня, атакував з ножем людей на головному вокзалі Амстердама. Правоохоронці застосували вогнепальну зброю, після чого пораненого нападника було госпіталізовано.

На відміну від Франції, Бельгії чи ФРН у Нідерландах досі не було зафіксовано подібних нападів з використанням холодної зброї, зазначає AFP. Радикальний рух "Талібан" 30 серпня закликав до нападів на нідерландських солдатів. Талібів обурив план нідерландського політика-правопопуліста Герта Вілдерса провети в парламенті країни конкурс карикатур на пророка Мухамеда. Цей план, однак, був скасований.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-01-19 22:18 :54