п'ятниця, 31 серпня, 2018, 16:47 Новини Deutsche Welle
Німці проведуть у Чорнобильській зоні навчання на випадок атомної аварії
Німці проведуть у Чорнобильській зоні навчання на випадок атомної аварії

Німецькі експерти з федерального відомства із захисту від радіації (BfS) проведуть навчання у Чорнобильській зоні відчуження за сценарієм фіктивної аварії на АЕС.Експерти німецького федерального відомства із захисту від радіації (BfS) проведуть навчання в Україні, на території 30-кілометрової зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС. Навчання відбудуться 3-7 вересня за сценарієм фіктивної аварії на атомній електростанції, повідомили в п'ятницю, 31 вересня, в відомстві.

У навчаннях візьмуть участь 26 співробітників BfS, які будуть поділені на команди. Деякі учасники навчань будуть вдягнені в захисні костюми та респіратори та матимуть вимірювальні прилади. Вони будуть пересуватися зоною відчуження автомобілями або пішки та робити заміри радіоактивного випромінювання, а також радіоактивного забруднення ґрунту. Всі дані будуть передаватися до ФРН - до обчислювального центру федерального відомства із захисту від радіації, де їх оброблятимуть та оцінюватимуть.

Співробітники BfS уже проводили схожі навчання в Чорнобильській зоні відчуження в 2016 році. Нагадаємо, що 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася аварія, яка залишається найбільшою катастрофою в історії атомної енергетики. Сліди Чорнобиля було виявлено в багатьох країнах Європи, в тому числі й у Німеччині.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-01-20 09:45 :53