неділя, 22 липня, 2018, 2:10 Новини Deutsche Welle
Парламент Куби затвердив кабінет міністрів нового президента
Парламент Куби затвердив кабінет міністрів нового президента

Більшість міністрів новий лідер Куби Мігель Діас-Канель "успадкував" від попереднього президента - Рауля Кастро.Кубинські законодавці у суботу, 21 липня, затвердили кабінет міністрів нового президента Мігеля Діаса-Канеля. У новому уряді зберегли свої посади більшість міністрів, які були в уряді Рауля Кастро. Головна зміна - нове обличчя на посаді міністра економічних реформ.

Водночас національна асамблея Куби розглядає проект конституційної реформи, першої з 1976 року. Серед іншого, конституційна реформа передбачає розмежування посади глави уряду і глави держави, які до цього часу об'єднані, і обмеження тривалості виконання повноважень голови Держради двома п'ятирічними термінами.

Реформа також передбачає визнання права на приватну власність. Втім при цьому буде збережено пріоритет державної форми власності, а за Комуністичною партією і далі зберігатиметься статус основної політичної сили. У результаті конституційної реформи мають бути закріплені також важливість іноземних інвестицій, визнання вільного ринку, свобода віросповідання та заборона на дискримінацію за статевою і етнічною ознаками.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-12-16 00:28 :59