четвер, 22 лютого, 2018, 9:06 Новини Deutsche Welle
Смертник атакував посольство США в Чорногорії
Смертник атакував посольство США в Чорногорії

Чоловік кинув гранату в посольство США в чорногорській столиці Подгориці, а потім підірвав себе. Будівля дипломатичного представництва не постраждала.Невідомий чоловік у ніч на четвер, 22 лютого, кинув ручну гранату в будівлю посольства США в столиці Чорногорії Подгориці, а потім вкоротив собі віку, підірвавши себе другою гранатою. Про це повідомили в уряді балканської країни.

Державний депаратамент США, в свою чергу, заявив про "невеликий вибух поблизу території посольства". Будівля дипломатичного представництва не постраждала. Посольство США в Чорногорії скасувало надання віз 22 лютого та в цілому обмежило свою роботу.

Охоронець спортивного центру, розташованого неподалік посольства, повідомив інформагенції AFP, що чув "два вибухи, один за іншим". "Поліція прибула дуже швидко і тіло чоловіка забрали", - цитує свідка AFP. Неподалік посольства США розташовано штаб чорногорської таємної поліції.

Нагадаємо, щоЧорногорія долучилася до НАТО у травні 2017 року. Перед тим, у 2015 році, рішення про вступ до Альянсу спричинило масові протести проросійської опозиції. У жовтні 2011 року посольство США атакував ісламіст у сусідній Боснії.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-12-14 10:07 :01