субота, 13 січня, 2018, 17:44 Новини Deutsche Welle
У Відні тисячі людей протестують проти нового правого уряду
У Відні тисячі людей протестують проти нового правого уряду

Урядові консерваторів та правопопулістів закидають "новий фашизм". Обурення людей викликали плани керівництва країни боротися з міграцією.Кілька тисяч осіб у столиці Австрії в суботу, 13 січня, вийшли на протест проти нового правоконсервативного уряду. Організатори маніфестації закидають кабінету Себастіана Курца (Sebastian Kurz) расистські, екстремістські та неофашистські ухили, передає агенція новин dpa.

"Нові фашисти не підкорять нашу країну", - заявив один з активістів "Платформи за людяну політику надання притулку", Міхаель Ґеннер (Michael Genner) на протесті у Відні. Поліція зазначає, що демонстрація мирна. До участі в акції закликали також організації "Наступ на правих" та "Плафторма радикальних лівих".

Курц очолив уряд завдяки утворенню коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи. Представник останньої, новий віце-канлцер Гайнц-Крістіан Штрахе (Heinz-Christian Strache) на початку січня заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-12-10 01:32 :55