субота, 13 січня, 2018, 15:51 Новини Deutsche Welle
Нова політика Facebook вдарила по вартості акцій компанії
Нова політика Facebook вдарила по вартості акцій компанії

Акції Facebook відчутно втратили в ціні через плани змінити стрічку новин соцмережі.Заява засновника Facebook Марка Цукерберга щодо зміни алгоритму стрічки новин користувачів соцмережі спровокувало відчутне коливання на ринку. За даними агенції Bloomberg, за п'ятницю, 12 січня, після оголошення про нововведення ціна однієї акції компанії впала на 4,4 відсотка.

В абсолютних цифрах втрати Цукерберга склали 3,27 мільярда доларів США. Відповідно, капітал 33-річного підприємця за короткий час скоротився з 77,3 мільярда до 74 мільярдів доларів США. Утім, імовірно, наступні коливання повернуть Facebook попередню вартість, адже у компанії обіцяють допомогти своїм бізнес-клієнтам із адаптацією до нової схеми, зазначає агенція новин Reuters.

Нагадаємо, що напередодні соцмережа повідомила, що найближчим часом її стрічка новин почне частіше показувати записи друзів, тоді як пріоритетність публікацій ЗМІ та компаній, навпаки, знизиться.

Цукерберг висловив сподівання, що якщо цей хід виявиться правильним, то в довгостроковій перспективі він позитивно позначиться і на бізнесі Facebook.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-10-22 03:13 :59