субота, 13 січня, 2018, 11:25 Новини Deutsche Welle
Напруга у Чилі перед візитом Папи: влада закликає до поваги та солідарності
Напруга у Чилі перед візитом Папи: влада закликає до поваги та солідарності

За три дні до візиту Папи Римського Франциска неподалік від чилійської столиці пролунали кілька вибухів у католицьких храмах. Влада закликає до поваги та стриманості.Президентка Чилі Мішель Бачелет закликала громадян країни до взаємоповаги та солідарності. Про це вона заявила в ніч на суботу, 13 січня, за кілька днів до прибуття до цієї південноамериканської країни Папи Римського Франциска, передає інформагенція epd з посиланням на місцеві ЗМІ.

Заклики Бачелет до громадян стали відповіддю на скоєнні днем раніше напади на низку католицьких церков поблизу столиці Чилі Сантьяго. Загалом вибухнуло три заряди, ще один не підірвався, а п'ятий вдалося своєчасно виявити та знешкодити. Неподалік від однієї з культових споруд, що стали об'єктом нападу, було також виявлено листівки. Вони, зокрема, вказували на взаємозв'язок між нападами та конфліктом влади з індіанським племенем мапуче. Останнє населяє переважно південні райони країни.

З осудом терактів виступив також і нещодавно обраний новий президент Чилі Себастьян Піньєра. У мікроблозі в соціальній мережі Twitter він наголосив, що "ненависть та нетолерантність не мають переважати повагу та правову державу". Піньєра зможе приступити до виконання посадових обов'язків не раніше березня цього року.

Планується, що 15 січня 81-річний понтифік Франциск І розпочне своє шосте турне Південною Америкою саме з Чилі, де серед іншого він має намір провести зустріч з представниками народності мапуче.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-10-22 02:14 :23