субота, 13 січня, 2018, 14:58 Новини Deutsche Welle
Міністерка оборони ФРН відвідала контингент Бундесверу в Йорданії
Міністерка оборони ФРН відвідала контингент Бундесверу в Йорданії

Дислокованих у Йорданії німецьких військових відвідала міністерка оборони ФРН Урсула фон дер Ляєн. Німецький контингент допомагає протидіяти "Ісламській державі".Міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн здійснює візит до авіабази Аль-Азрак у Йорданії, де розміщені німецькі військові. У суботу, 13 січня, літак із керівницею оборонного відомства Німеччини разом з групою депутатів Бундестагу приземлився у цій близькосхідній країні, передає інформагенція dpa.

У рамках поїздки німецька міністерка зустрінеться з близько 260 військовими Бундесверу, котрих передислокували сюди з Туреччини. Цей німецький контингент обслуговує літаки Tornado, що проводять розвідку під час операцій міжнародної антитерористичної коаліції проти терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД) у Сирії та Іраку. Крім того, у розпорядженні дислокованих у Йорданії військових Бундесверу є ще літак-заправник. Візит фон дер Ляєн було заплановано ще на листопад минулого року, але на заваді стали тодішні перемовини щодо формування урядової коаліції у ФРН.

Водночас у розпорядженні агенції dpa є проект документа, що фігурує під час перемовин щодо створення нової урядової коаліції у Німеччині. Цей документ передбачає істотне скорочення контингенту задіяних у протидії ІД сил.

Нагадаємо, Німеччина вирішила вивести своїх військових із турецької бази Інджирлік через незгоду турецької влади допустити групу депутатів Бундестагу до дислокованих на цьому аеродромі військових ФРН.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-10-22 03:57 :37