п'ятниця, 12 січня, 2018, 16:18 Новини Deutsche Welle
Правління соціал-демократів підтримало коаліційні переговори з партією Меркель
Правління соціал-демократів підтримало коаліційні переговори з партією Меркель

Переважна більшість членів правління СДПН висловились за проведення переговорів з ХДС/ХСС про створення "великої коаліції". Остаточне рішення має ухвалити партійний з'їзд 21 січня.Правління Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) переважною більшістю голосів підтримало проведення коаліційних переговорів з блоком консервативних партій Християнсько-демократичний союз (ХДС) та Християнсько-соціальний союз (ХСС).

Як інформує агенція dpa, під час засідання правління СДПН у п'ятницю, 12 січня, понад 40 його членів підтримали переговори з ХДС/ХСС, натомість "проти" проголосувало шестеро членів найвищого керівного органу партії. Голосуванню передувало бурхливе обговорення результативного завершення попередніх переговорів з ХДС/ХСС, фінальний раунд яких почався напередодні та завершився лише зранку в п'ятницю.

Остаточне рішення щодо початку коаліційних переговорів з ХДС/ХСС має ухвалити з'їзд СДПН, який відбудеться 21 січня у Бонні.

Своєю чергою, за інформацією джерел агентства Reuters, канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel) у п'ятницю заявила, що сподівається на затвердження коаліційної угоди з СДПН до середини лютого.

Серед домовленостей, які були досягнуті сторонами під час останнього раунду переговорів, зокрема обмеження кількості біженців, які прибувають до країни, до 200 тисяч на рік, тісніша співпраця з Францією задля посилення Єврозони і реформування Євросоюзу та відмова від підвищення податків для громадян.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-12-18 17:07 :00