п'ятниця, 12 січня, 2018, 14:54 Новини Deutsche Welle
Наглядову раду "Нафтогазу" очолила екс-глава британського газового регулятора
Наглядову раду

Нова очільниця наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд раніше працювала головою регуляторного органу Великобританії з питань газопостачання - Ofgas.Новою очільницею наглядової ради НАК "Нафтогаз України" обрали колишню главу регуляторного органу Великобританії з питань газопостачання Клер Споттісвуд. "На першому засіданні нового складу наглядової ради Нафтогазу, яке було проведене 22 грудня 2017 року, головою наглядової ради було обрано Клер Споттісвуд", - йдеться у повідомленні на сайті компанії, оприлюднене у п'ятницю, 12 січня.

Посаду заступника голови наглядової ради продовжує обіймати Володимир Демчишин, який виконує ці повноваження з 18 квітня 2017 року. Наступне засідання наглядової ради заплановане на кінець січня 2018 року. Тоді планують призначити голів та сформувати чотири комітети наглядової ради.

Клер Споттісвуд, як зазначають у "Нафтогазі", має великий досвід роботи в газовому секторі. Вона працювала головою регуляторного органу Великобританії з питань газопостачання - Ofgas протягом 1993-1998 років, коли відбувалися поділ компанії British Gas та лібералізація ринку газу у Великобританії.

Протягом останніх 20 років Споттісввуд "здобула суттєвий досвід на посаді незалежного директора в публічних та непублічних компаніях". Крім того, вона працювала економістом в королівській скарбниці Великобританії, а також у міністерстві економіки та фінансів Великобританії, яке відповідає за формування та здійснення фінансово-економічної політики уряду, викладала у Лондонській школі бізнесу.

Споттісвуд здобула ступінь магістра з економіки у Єльському університеті та ступінь магістра з математики та економіки у Кембриджському університеті.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-10-19 14:57 :19