вівторок, 12 грудня, 2017, 13:43
Трансгендери служитимуть в армії США з 2018 року
Трансгендери служитимуть в армії США з 2018 року

Рішенням суду у Вашингтоні скасовано указ Дональда Трампа про заборону трансгендерам служити в армії. У Пентагоні заявили, що діятимуть згідно з рішенням суду.Трансгендери зможуть служити в армії США з 1 січня 2018 року. Про це повідомив представник Пентагону Девід Істберн після того, як суд округу Колумбія скасував заборону президента Дональда Трампа на службу в армії для таких осіб.

Згідно з рішенням суду, військова служба трансгендерів не завдає "непоправної шкоди". Міністерство юстиції США має намір звернутися до Федерального апеляційного суду, щоб домогтися відновлення заборони Трампа.

Трамп скасував рішення Обами

Підписаний Трампом указ повинен був скасувати рішення, ухвалене адміністрацією Барака Обами, яке дає трансгендерам право служити в армії. Указ Трампа мав набути чинності 23 березня 2018 року, але 30 жовтня 2017 року його заблокував суд у Вашингтоні, що вказав на необхідність дочекатися результату судових розглядів, які ініціювали трансгендери-військові у кількох штатах. З метою оскарження заборони до суду звернувся також Американський союз захисту громадянських свобод (ACLU).

Як зазначає агентство Reuters з посиланням на відповідне дослідження, у збройних силах США нині служать близько 2500 трансгендерів, ще 1500 таких осіб є резервістами.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-01-19 13:32:17