четвер, 7 грудня, 2017, 17:22
Єлизавета ІІ урочисто спустила на воду авіаносець-гігант HMS Queen Elizabeth
Єлизавета ІІ урочисто спустила на воду авіаносець-гігант HMS Queen Elizabeth

Королева привітала офіцерів флоту та конструювальників зі спуском HMS Queen Elizabeth на воду. Загалом в урочистій церемонії взяли участь близько 3700 гостей.Королева Великобританії Єлизавета ІІ взяла участь в урочистій церемонії введення в експлуатацію одного з найбільших авіаносців у світі, який три роки тому "охрестила" іменем HMS ("корабель Її Величності") Queen Elizabeth. На заході в Портсмуті в четвер, 7 грудня, окрім 91-річної монархині була присутня її донька, 67-річна принцеса Анна. Загалом у святі взяли участь близько 3700 гостей, повідомляє агенція dpa.

"Як донька, дружина та мати офіцерів флоту, розумію, наскільки непересічні вимоги ставить перед вами країна. Я завжди цінуватиму свій особливий зв'язок із HMS Queen Elizabeth, членами його команди та їхніми родинами", - цитує першу особу Twitter королівської родини. Єлизавета ІІ також високо оцінила торт у вигляді корабля, цього разу виготовлений у Шотландії. За традицією, його розрізали дружина капітана та наймолодший член екіпажу.

Загалом на авіаносці працюватиме команда з 700 осіб. Довжина HMS Queen Elizabeth становить 280 метрів, маса - 65 тисяч тонн. Він коштував 3,5 мільярда євро, повністю готовим до виконання завдань корабель буде у 2023 році. Другий авіаносець, HMS Prince of Wales, ще будують.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-25 22:00:12