четвер, 7 грудня, 2017, 17:39
Верховна Рада звільнила Соболєва з посади голови антикорупційного комітету
Верховна Рада звільнила Соболєва з посади голови антикорупційного комітету

Відкликання депутата від "Самопомочі" підтримали 256-ма голосами. У представництві ЄС напередодні попередили про стурбованість усуненням Соболєва з посади.Народні депутати України проголосували за відкликання представника фракції "Самопоміч" Єгора Соболєва з посади голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції. На засіданні у четвер, 7 грудня, це рішення підтримали 256-ма голосами, повідомляє агенція "Інтерфакс-Україна".

"Причина мого звільнення в тому, що ухвалені нами закони почали, можливо, вперше в історії України, діяти", - заявив сам Соболєв, нагадуючи про запровадження електронних декларацій для депутатів. Причиною відкликання екс-активіста в комітеті назвали "незадовільну роботу на посаді". Комітет Соболєв очолював від грудня 2014 року.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій визнав, що як голова законодавчого органу підтримує рішення комітету, проте воно "не зробило парламент сильнішим".

Напередодні голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі висловив стурбованість підготовкою відкликання Соболєва з посади. Він наголосив, що намагання підірвати боротьбу з корупцією в Україні стануть регресом процесу реформ в Україні та не залишаться непоміченими на Заході.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-20 19:54:50