середа, 6 грудня, 2017, 21:43
Пентагон: У Сирії перебувають близько двох тисяч військових США
Пентагон: У Сирії перебувають близько двох тисяч військових США

У США заявили про скорочення своїх контингентів у Сирії та Іраку. Раніше Пентагон наводив інші дані щодо присутності в Сирії.Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки в середу, 6 грудня, заявило, що у Сирії перебувають близько двох тисяч американських військовослужбовців. Цей показник вчетверо вищий за дані, що офіційно називалися чиновниками минулого місяця, передає агенція новин AP та зазначає, що це найбільш вірогідно вказує на те, що раніше Пентагон наводив некоректні цифри.

Речник оборонного відомства додав, що зараз кількість військовослужбовців США у Сирії скорочується. Він сказав і про Ірак, де, за його словами, перебувають близько 5 200 американських вояків. У Пентагоні наголошують, що контингент скорочується і там, тоді як міжнародна коаліція під проводом США переходить від наступу на "Ісламську державу" (ІД) до підтримки урядів у відновленні безпеки в країнах.

Раніше повідомлялося, що впродовж трьох років проведення операцій проти ІД ісламісти втратили 87 відсотків раніше контрольованої ними території в Іраку та Сирії.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-18 05:20:33