понеділок, 5 грудня, 2016, 13:33
Лавров анонсував переговори Росії та США щодо Сирії
Лавров анонсував переговори Росії та США щодо Сирії

Повстанців, які відмовляться залишити Алеппо, Росія прирівняє до терористів, заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.Москва та Вишингтон можуть цього тижня досягти угоди про виведення всіх повстанців зі східного Алеппо, висловив упевненість у понеділок, 5 грудня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Щойно такої угоди буде досягнуто, РФ вважатиме тих, хто залишатиметься зі зброєю у східній частині міста, терористами.

"Ці озброєні угруповання, які відмовляться залишити східний Алеппо, будуть прирівнені просто до терористів. Ми будемо поводитися з ними, як з терористами, екстремістами, будемо підтримувати операцію сирійської армії проти такого роду бандитських загонів", - цитує міністра агентство "Інтерфакс".

За словами Лаврова, шляхи і терміни виведення повстанців зі східного Алеппо мають бути визначені на переговорах російських та американських експертів, які розпочнуться розпочнуться у Женеві ввечері 6 грудня або вранці 7 грудня. "Як тільки терміни та маршрути будуть узгоджені, набуде чинності режим припинення вогню, щоб розпочати евакуацію цих бойових загонів", - повідомив міністр.

Тим часом Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що 4 грудня внаслідок ударів російської та сирійської авіації в утримуваній повстанцями провінції Ідліб загинули щонайменше 73 особи. За даними Центру, при авіаударах використовувалися бочкові бомби.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-21 01:49:32