четвер, 1 грудня, 2016, 13:38
Путін розраховує на співпрацю із США
Путін розраховує на співпрацю із США

У своєму посланні до Федеральних зборів РФ російський президент Володимир Путін також оголосив про активізацію східної політики Росії.Росія готова до посилення співпраці зі Сполученими Штатами Америки, заявив у четвер, 1 грудня, російський президент Володимир Путін, виступаючи з посланням до Федеральних зборів РФ. "Розраховуємо на співпрацю із США у боротьбі з реальною, а не вигаданою загрозою: тероризмом", - сказав Путін.

Російський президент наголосив, що РФ готова взяти участь у вирішенні світових та регіональних проблем. "Ми не хочемо протистояння ні з ким, воно нам не потрібно, ні нам, ні нашим партнерам, ні світовому співтовариству", - цитує Путіна "Інтерфакс". Водночас він наголосив, що Росія не допустить порушення її національних інтересів і не потребує підказок та порад, яких не просила.

Також президент РФ розповів про активізацію політики Росії на східному напрямку. "Активна східна політика Росії продиктована на якимись кон'юнктурними уявленнями сьогодення, не охолодженням навіть відносин із США чи Євросоюзом, а довготривалими національними інтересами та тенденціями світового розвитку", - заявив Путін. У своїй промові він також висловив ідею формування великого євразійського партнерства за участю країн-членів Євросоюзу.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-21 01:48:08