четвер, 1 грудня, 2016, 15:13
Правляча партія Південної Кореї оголосила строки можливої відставки президентки країни
Правляча партія Південної Кореї оголосила строки можливої відставки президентки країни

Президентка Південної Кореї Пак Кин Хє має залишити свою посаду у квітні 2017 року, вважають у правлячій партії країні "Сенурі". Президентські вибори можуть відбутися у червні того ж року.Президентка Південної Кореї Пак Кин Хє, яка опинилася у центрі корупційного скандалу, повинна залишити свою посаду у квітні 2017 року, вважають у правлячій партії країні. Про це у четвер, 1 грудня, заявив голова парламентської фракції партії "Сенурі" Чон Чжин Сок. За його словами, президентські вибори, які планували провести наприкінці 2017 року, можуть бути перенесені на червень. Деталі цього плану стануть предметом переговорів з опозицію, відзначив Чон Чжин Сок.

Тим часом три опозиційні партії далі вимагають імпічменту Пак Кин Хє, але лідери політичних сил ще не досягли згоди щодо часу голосування за відповідне рішення у парламенті. Для того, щоб голосування за імпічмент увінчалося успіхом, потрібна підтримка двох третин депутатського корпусу (у південнокорейському парламенті - 300 депутатів). Такий результат можливий тільки в тому разі, якщо за імпічмент проголосують також представники "Сенурі".

Нагадаємо, 30 листопада президентка Південної Кореї призначила спеціального прокурора, який очолить незалежне розслідування корупційного скандалу, у причетності до якого її підозрюють. Раніше вона заявила про готовність піти у відставку. За словами очільниці країни, вона хоче, щоб рішення про її політичне майбутнє ухвалив парламент.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-03-21 07:15 :24