четвер, 1 грудня, 2016, 16:30
Париж стурбований ескалацією напруженості навколо Криму
Париж стурбований ескалацією напруженості навколо Криму

У міністерстві закордонних справ Франції закликали Росію та Україну утриматися від ескалації та до діалогу, який Париж готовий підтримати.Франція закликала Росію та Україну до стриманості на тлі загострення напруженості у зв'язку з проведенням Києвом військових навчань. Приводом для особливого занепокоєння Парижа стало зайняття військовими кораблями Чорноморського флоту РФ позицій поблизу західного узбережжя окупованого Криму у відповідь на початок українських ракетних випробувань на півдні країни.

"Франція стурбована розміщенням російських військових кораблів біля узбережжя Криму, - сказав у четвер, 1 грудня, речник французького міністерства закордонних справ Ромен Надаль, цитує агенція Reuters. - Ми закликаємо всі сторони утримуватися від ескалації і розпочати діалог, який Франція готова підтримати усіма можливими засобами".

Нагадаємо, 1 грудня українські військові розпочали ракетні стрільби у Херсонській області. У командуванні повітряних сил Збройних сил України (ЗСУ) повідомили, що в рамках проведення випробувань відпрацьовуються практичні завдання з бойовими пусками зенітних керованих ракет по повітряних цілях, які імітують політ "крилатої ракети". "Повітряні стрільби проходять виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, зі суворим дотриманням усіх норм міжнародного права", - наголошують українські військові.

Міністр оборони України Степан Полторак за підсумками першого дня навчань повідомив, що розрахунки зенітно-ракетних комплексів здійснили успішні пуски 16-ти зенітних керованих ракет середньої дальності.

Раніше міністерство оборони Росії вручило українському військовому аташе ноту протесту через використання повітряного простору над акваторією Чорного моря та наголосило, що заявлені Києвом південно-східні межі небезпечної зони "порушують кордони Росії".

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-03-21 07:16 :00