четвер, 1 грудня, 2016, 14:47
Лещенко стверджує, що не отримував знижки на квартиру
Лещенко стверджує, що не отримував знижки на квартиру

Народний депутат України Сергій Лещенко звинуватив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у брехні та наголосив, що не отримував жодних знижок на квартиру.Народний депутат України Сергій Лещенко у четвер, 1 грудня, заявив, що повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про те, що під час придбання квартири у Києві він отримав подарунок у вигляді зниржки, не відповідає дійсності. "Жодних знижок я не отримував. Є оголошення агентств нерухомості з меншою ціною квартири. Є інші покупці, які купили дешевше. Є свідки моїх переговорів", - написав Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, раніше того ж дня НАЗК повідомило, що завершило перевірку факту придбання Лещенком квартири в Києві і виявило у діяx депутата ознаки адміністративного правопорушення.

Як встановило агентство, під час купівлі квартири Лещенко одержав подарунок у вигляді знижки на її вартість, яка була надана забудовником і яка у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1801648 гривень). Оскільки на момент придбання неруxомості Лещенко був народним депутатом України, на нього поширювалися вимоги закону про запобігання корупції. Таке порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків карається накладенням штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка, повідомило НАЗК.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-21 11:26:19