четвер, 3 листопада, 2016, 14:09
СММ ОБСЄ: кількість порушень перемир'я на Донбасі зросла на 40 відсотків
СММ ОБСЄ: кількість порушень перемир'я на Донбасі зросла на 40 відсотків

За останній тиждень СММ ОБСЄ зафіксувала значне збільшення числа порушень режиму припинення вогню на Донбасі.Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) констатувала збільшення на 40 відсотків числа порушень режиму припинення вогню на Донбасі у період з 27 жовтня до 3 листопада. Про це у четвер, 3 листопада, повідомив перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Александер Гуґ.

"Ситуація в сфері безпеки уздовж лінії зіткнення в Східній Україні погіршилася протягом тижня, приблизно на 40 відсотків більше порушень режиму припинення вогню", - цитує Гуґа агентство "Українські Новини".

За його словами, за минулий тиждень місія ОБСЄ зафіксувала близько 8 264 порушень режиму припинення вогню в східній частині України (більше тисячі порушень на добу), 87 відсотків з них припадають на Донецьку область. У Луганській області також зафіксовано значне збільшення порушень режиму припинення вогню, переважна більшість із них спостерігалася в районі населених пунктів Золоте й Першотравневе.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-21 01:48:55