четвер, 3 листопада, 2016, 11:07
Прибутки Facebook у третьому кварталі становили 2,4 мільярда доларів
Прибутки Facebook у третьому кварталі становили 2,4 мільярда доларів

Реклама на смартфонах і планшетах приносить Facebook дедалі більше грошей. Але інвестори вже замислюються, як довго триватиме зростання.Загальні доходи Facebook у третьому кварталі 2016 року зросли до 7,01 мільярда доларів, тоді як прибуток становив 2,4 мільярда доларів. Про це американський концерн повідомив у середу, 2 листопада, після закриття біржі, передає агентство Reuters.

Оголошені результати перевищили прогнози аналітків, які очікували, що доходи Facebook у третьому кварталі становитимуть приблизно 6,92 мільярда доларів. Минулого року доходи компанії за аналогічний період становили 4,5 мільярда доларів. При цьому компанія має дедалі більше прибутків від реклами на смартфонах і планшетах. Понад 90 відсотків користувачів Facebook заходять у цю соціальну мережу з мобільних пристроїв. Відповідно зростає і частка надходжень від мобільної реклами.

Шеф Facebook Марк Цукерберг також повідомив про позитивну динаміку просування відео-пропозицій. Концерн нині працює над тим, щоб утримувати користувачів за допомогою нових функцій та надалі залишатися привабливим для рекламодавців. Facebook зараз перебуває під тиском через дедалі більший успіх соціальної мережі Snapchat, що конкурує з такими сервісами, як WatsApp та Instagram. Але оскільки користувачам Facebook не можна показувати рекламу необмежено, деякі інвестори вже замислюються над питанням, як довго ще Facebook зможе демонструвати зростання.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-03-21 07:18 :07