середа, 2 листопада, 2016, 17:23
Вбивство поліцейських в Айові: затримано підозрюваного
Вбивство поліцейських в Айові: затримано підозрюваного

Про мотиви 46-річного чоловіка, якого було затримано за підозрою у вбивстві двох поліцейських в американському штаті Айова, не повідомляється.В американському штаті Айова затриманий підозрюваний у вбивстві двох поліцейських в ніч на середу, 2 листопада. Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на поліцію Айови, 46-річний Скотт Майкл Грін був затриманий через кілька годин після того, як поліція оголосила його у розшук за підозрою у скоєнні злочину.

В ніч на середу невідомий застрелив у місті Де-Мойні (штат Айова) двох поліцейських - один з них служив у поліції Де-Мойна, а інший - у поліції сусіднього міста Урбандейл. Полісмени загинули внаслідок двох окремих нападів. Застрелені поліцейські були знайдені на відстані кількох миль один від одного. У поліції заявили, що полісмени були вбиті "із засідки" у той час, коли вони сиділи у своїх патрульних машинах.

Невдовзі після вбивств поліція оголосила, що розшукує підозрюваного - мешканця Урбандейла Скотта Майкла Гріна. Про мотиви нападника наразі не повідомляється.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-03-24 21:31 :26