середа, 2 листопада, 2016, 16:51
У Німеччині провели рейд проти групи чеченських біженців
У Німеччині провели рейд проти групи чеченських біженців

Групу чеченських біженців звинувачують у створенні злочинного угруповання, якому закидають, зокрема, нанесенні тілесних ушкоджень та обмеженні свободи громадян.Німецька поліція у середу, 2 листопада, провела рейд у федеральних землях Саксонії, Тюрінгії та Рейнланд-Пфальц, спрямований проти шукачів притулку, які походять переважно з Чечні. Як повідомляє управляння кримінальної поліції Саксонії, 16 підозрюваних обвинувачуються у створенні злочинної групи, яка займалась, зокрема, шантажуванням, погрозами, обмеженням свободи громадян та нанесенням тілесних ушкоджень, інформує агентство dpa.

Оскільки існувала загроза, що підозрювані чинитимуть опір діям працівників поліції, до участі у рейді були залучені бійці елітного антитерористичного спецпідрозділу GSG 9. Згідно із повідомленням поліції Саксонії, рейди, метою яких було затримання підозрюваних, відбулись у містах Дрезден, Лейпциг, Пірна і Радеберг (земля Саксонія), а також у містах Гота (Тюрінгія) і Конц (Рейнланд-Пфальц).

Як повідомили у поліції, нинішній рейд не має стосунку до антитерористичних заходів проти чеченців, які відбулись минулого тижня у п'яти німецьких федеральних землях. Про результати спецоперації поліція обіцяє розповісти пізніше.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-02-21 01:48:43