середа, 2 листопада, 2016, 23:01
ФРС США вирішила не підвищувати ключову процентну ставку перед виборами
ФРС США вирішила не підвищувати ключову процентну ставку перед виборами

Федеральна резервна система США не виключає, що ключова процентна ставка невдовзі буде переглянута.Федеральна резервна система (ФРС) Сполучених Штатів залишила незмінною ключову відсоткову ставку на рівні 0,25-0,5 відсотка річних. Як повідомляють західні агентства, це рішення прогнозувалось більшістю аналітиків, оскільки менше ніж за тиждень у США відбудуться президентські вибори.

Під час засідання комітету з відкритих ринків ФРС двоє з дванадцяти членів органу висловились за збільшення ключової процентної ставки вже зараз. Проте більшість висловилась за те, щоб залишити показник без змін. У повідомленні ФРС зазначається, що підстави для підвищення ставок "продовжують зміцнюватись" завдяки покращенню ситуації на ринку праці США, економічному зростанню та незначному підвищенню рівня інфляції. В цілому, згідно з оцінкою ФРС, економіка США зростає на достатньому рівні для того, щоб переглянути надзвичайну підтримку, яку ФРС здійснювала у вигляді низьких відсоткових ставок протягом періоду світової фінансової кризи.

ФРС почала підвищувати ключову процентну ставку у грудні минулого року - після того, як вона протягом семи попередніх років залишалась на рекордно низькому нульовому рівні. Більшість аналітиків очікують, що ФРС ухвалить рішення про підвищення показника під час свого наступного засідання в середині грудня 2016 року, зазначає агентство AP. Цей крок призведе до підвищення ставок за позиками для бізнесу та приватних осіб.

Deutsche Welle


реклама
більше новин
реклама
2018-03-21 07:15 :08