неділя, 9 вересня, 2018, 14:39 Новини ВВС Україна
Фото: У всьому світі пройшли демонстрації на захист клімату

Акції пройшли у 95 країнах світу, лише в Парижі на марш вийшли десятки тисяч людей.

У різних країнах світу пройшли демонстрації з вимогами вжити заходів проти змін клімату, напередодні Глобального саміту на захист клімату, що відбудеться наступного тижня в Каліфорнії.

Банер
EPA

Організатором демонстрацій під гаслом "Встанемо на захист клімату" виступила група 350.org. За їхньою інформацією, загалом пройшло більш ніж 900 акцій протесту у 95 країнах світу.

Корабель-парусник у Сіднейській гавані
AFP

Протести почалися в суботу, коли активісти провели акцію на борту судна в Сіднейській гавані. Австралія досі використовує вугілля для вироблення електроенергії, але активісти закликають перейти на відновлювальні джерела енергії.

Учасник акції протесту у масці Трампа
AFP

У столиці Таїланду Бангкоку активісти влаштували демонстрацію біля будівлі, де зараз триває конференція ООН із захисту клімату. Демонстранти незадоволені рішенням президента США Дональда Трампа, який торік оголосив, що США вийдуть із Паризької угоди, яка має на меті зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 року.

Активісти в костюмах і з банерами на акції протесту в Манілі
AFP

У Манілі на Філіппінах демонстранти вимагали припинити фінансування компаній, які замаються видобутком викопного палива, і збільшити інвестиції у відновлювальну енергію.

Активіст у масці в Німеччині
AFP

У Німеччині активісти протестували біля кар'єру з видобутку бурого вугілля Тагебау Гамбах на заході країни, через який було знищено великі ліси.

Учасниця демонстрації тримає банер
EPA

У Франції акції протесту пройшли в кількох містах, зокрема в Парижі, Страсбурзі та Марселі.

Багато людей на демонстрації в Парижі
EPA

За підрахунками поліції, в марші у Парижі взяли участь 18 тисяч людей, але організатори називають цифру у 50 тисяч.

Банери
AFP

Акції протесту пройшли і у США.

Банери у вигляді сонячних батарей
AFP

У Сан-Франциско поблизу місця проведення демонстрації активісти розмістили на бруківці банери, схожі на сонячні батареї. На них написали популярні гасла, які стосуються імміграції та соціальної справедливості.

ВВС Україна


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-03-26 12:41 :14