п'ятниця, 7 вересня, 2018, 14:35 Новини ВВС Україна
У так званій ДНР оголосили нового лідера та "вибори"

Замість Олександра Захарченка "призначили" Дениса Пушиліна, який представляє самопроголошену ДНР у Мінську.

Пушилін
AFP

Самопроголошена "Народна Рада" призначила Дениса Пушиліна головою так званої ДНР замість вбитого раніше Олександра Захарченка.

Дениса Пушиліна призначили тимчасовим виконувачем обов'язків до проведення нових виборів - пише російська агенція "ТАСС". Їх самопроголошений парламент так званої ДНР наказав провести 11 листопада.

Раніше Пушилін обіймав посаду "спікера парламенту" самопроголошеної республіки. Він також представляє так звану ДНР на переговорах у тристоронній контактній групі в Мінську.

Лідер самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко загинув від вибуху у кафе "Сепар" у центрі Донецька 31 серпня.

Одразу після загибелі Захарченка, його наступником став Дмитрій Трапєзніков.

Захарченко
Getty Images

До початку війни у 2014 році він працював менеджером у футбольному клубі "Шахтар" Рената Ахметова та інших його бізнес-структурах. Після початку конфлікту на сході України Трапєзніков приєднався до сепаратистів.

Сьогодні ж так звана "генеральна прокуратура ДНР" оголосила призначення Трапєзнікова нелегітимним.

Трапєзніков
Reuters

Одним із кандидатів на посаду Захарченка називали так званого міністра доходів і зборів самопроголошеної республіки Олександра Тимофєєва (позивний "Ташкент"), який отримав поранення разом із Захарченком. Проте джерело РІА Новин у п'ятницю повідомило, що той залишив Донецьк.

"Олександр Тимофєєв разом із радником Захарченка Олександром Казаковим полишили Донецьк та вирушили в Росію", - повідомив співрозмовник агенції.

Минуле в піраміді

До того, як приєднатися до сепаратистів, Пушилін був одним з представників МММ в Україні.

Він займався оновленням іміджу піраміди, намагаючись повернути колишнім вкладникам надію на збагачення, і навіть вступив у партію МММ. За деякими даними, вийшов з МММ у грудні 2013 року.

"Вибори"

У листопаді 2018 року в самопроголошеній республіці мали пройти "вибори".

Олександр Захарченко у червні заявив про свій намір балотуватися на другий термін. А на початку серпня, виступаючи на телебаченні самопроголошеної республіки, він заявив, що з'являється все більше охочих стати новим главою так званої ДНР.

У ЗМІ неодноразово з'являлася інформація, що російські куратори самопроголошених республік не бачать у проведенні виборів великого сенсу і не хочуть виділяти кошти на їхнє фінансування.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

ВВС Україна


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-05-20 16:30 :42