четвер, 11 січня, 2018, 10:46 Новини ВВС Україна
YouTube припиняє співпрацю з блогером через відео з самогубцею

Американець Лоґан Пол вирішив не припиняти фільмувати, коли в кадр потрапило тіло самогубці. Відео набрало мільйони переглядів на YouTube, допоки його не видалили.

YouTube вирішив розірвати ділові зв'язки з популярним американським блогером Лоґаном Полом, після того як хлопець зняв відео з тілом самогубці в Японії.

Канали Пола вилучили з програми YouTube Google Preferred, яка популярна серед рекламодавців.

YouTube також повідомив, що тимчасово зупиняє авторські проекти з американським влогером.

А все розпочалось з того, що 31 грудня 2017 року Пол опублікував відео з тілом людини. Це спричинило хвилю критики й обурень.

На відео - Лоґан та його друзі в лісі Аокігахара біля підніжжя гори Фудзі на японському острові Хонсюі. Ця місцина є популярною серед самогубців.

Молодь збиралась фільмувати ліс "з привидами" і натрапили на тіло людини. Вони були шоковані, але водночас - жартували.

Особистість померлого не встановлена.

"Огидне", "жодної поваги" - такі коментарі глядачі залишили під відео, яке набрало мільйони переглядів на YouTube, перш ніж його видалили.

Логан Пол, який має понад 15 мільйонів підписників на YouTube, згодом опублікував вибачення в Twitter, заявивши, що він "зробив помилку через стан шоку і страху".

Він також завантажив відеовибачення зі словами: "Я ніколи не повинен був публікувати те відео. Я мав опустити камеру вниз і припинити запис того, що ми побачили".

https://twitter.com/LoganPaul/status/948026294066864128

"Мені соромно за себе", - додав він. "Я розчарований у собі".

Японія має один з найвищих показників самогубств серед розвинених країн.

Ліс Аокігахара має репутацію в Японії та навіть у світі як "місце призначення" для людей, які хочуть покінчити з життям.

Дані про кількість самогубств, що стаються там щороку, не оприлюднюють, аби не популяризувати цей об'єкт. Натомість в лісі розміщені оголошення із закликами звернутися за медичною допомогою, замість того щоб накласти руки.

ВВС Україна


реклама
більше новин
реклама
Top
2018-10-22 02:47 :27