середа, 11 жовтня, 2017, 14:11
Україна виконала 95% політичної частини Мінська - Порошенко

Петро Порошенко заявив, що українська сторона виконала 95% своїх політичних зобов’язань за Мінськими угодами щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

петро прошенко
Getty Images

Петро Порошенко заявив, що українська сторона виконала 95% своїх політичних зобов'язань за Мінськими угодами щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це він говорив під час виступу на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи у Стразбурзі.

Він зазначив, що Україна вже ухвалила закон про спеціальний статус деяких районів Донеччини і Луганщини, закон про лінію розмежування, а також у першому читанні - зміни до конституції щодо децентралізації влади.

"Україна виконала 95% політичного пакету Мінських угод. Що ми чекаємо від РФ? [Виконання] безпекової частини. І перш за все - припинення вогню", - наголосив Петро Порошенко.

Петро Порошенко повідомив, що за час конфлікту загинуло більше 2,7 тис. українських військових і більше 7 тис. цивільних.

Він також відзначив, що Росія має вивести свої війська з Донбасу та припинити збройну підтримку сепаратистів.

Кремль послідовно звинувачує Київ у тому, що він не виконує Мінські угоди. Росія заперечує причетність своїх військ до конфлікту на Сході України.

У середу президент України відвідує з робочим візитом Страсбург.

Він уже зустрівся з новообраною керівницею ПАРЄ Стеллою Кіріакідес.

Окрім виступу на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи Петро Порошенко також зустрінеться з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

ВВС Україна


реклама
більше новин
реклама
2018-03-24 21:35 :27