четвер, 15 вересня, 2016, 20:14 Новини ВВС Україна
Молодість створить фестивальне містечко на Софійській площі

Організатори кінофестивалю "Молодість", який відбудеться у жовтні, також оголосили перших учасників конкурсної програми.

46-й міжнародний кінофестиваль "Молодість" пройде у Києві 22-30 жовтня під гаслом "Кіно без меж" - про це повідомили організатори події.

У конкурсі повнометражних фільмів братимуть участь 12 стрічок.

У четвер оголосили перших сім із них: "Воротар/Keeper" Гійома Сене (Бельгія, Швейцарія, Франція), "Алоїс/Aloys" Тобіаса Нолле (Швейцарія, Франція), "Хеді/Heidi" , режисером якого є Мохамед Бен Атіа (Туніс, Бельгія, Франція),"Вовк і вівці/Wolf and Sheep" Шарбаноо Садата (Данія, Франція, Швеція, Афганістан),"Піщана буря/Sand storm" Еліта Зексера (Ізраїль, Франція), "Нова Єва/Eva Nova" Марка Скопа (Чехія, Словаччина), "Відкриті двері/La puerta abierta" Маріни Сересескі (Іспанія).

Цього року організатори прагнуть наголосити, що дійство є саме київським, ідеться у повідомленні: "Фестиваль представляє нову айдентику 46-ї Молодості, символом якого є лик Києва, який розгледів архітектор Георгій Куровський".

Читайте також :

Церемонію відкриття проведуть у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Фестивальним центром стане "Кінотеатр "Київ", фільми показуватимуть у "Жовтні", "Кінопанорамі", "Сінема-Сіті", "Планеті Кіно", "Україні" та інших кінозалах Києва.

"Вперше у рамках "Молодості" працюватиме фестивальне містечко на Софійській площі. Потрапити туди зможе кожен бажаючий безкоштовно. На відвідувачів чекають презентації короткометражного кіно українських режисерів, анонсування фестивальних подій, тематичні декоровані фотозони", - розповів представник КМДА Сергій Анжияк.

Серед інших, у рамках "Молодості" проведуть конкурси студентських, короткометражних та українських фільмів.

У позаконкурсній програмі - "Українські прем'єри", німецько - й французькомовне кіно, скандинавська, литовська та угорська програми, "Фестиваль фестивалів", світова класика, адаптації творів Вільяма Шекспіра з нагоди його 400-річчя, ретроспектива "Іллєнко'80", а також програма фільмів жахів.

Кінофест "Молодість" почали проводити у Києві 1970 року як фестиваль студентських робіт кінофакультету Київського інституту театрального мистецтва.

Нині це єдиний в Україні кінофорум, акредитований Міжнародною асоціацією кінопродюсерів (FIAPF). У центрі його уваги - дебютні повнометражні фільми режисерів з усього світу.

ВВС Україна


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-02-20 11:40 :51