Наші гроші: Район не для бідних. За чиї гроші?!

Найрозкішніший маєток України. Іванющенко, у минулому права рука Президента, добудовує найбільше обійстя під Києвом. Та чи для себе він його будує? 

Журналіст та громадський діяч Тетяна Чорновол стверджує, що маєток Юрія Іванющенка, знайдений антикорупційною програмою «Наші гроші», будується для старшого сина президента України Віктора Януковича Олександра.

Про це повідомили журналісти програми «Наші гроші» телеканалу ZIK.

«Мені здається, що Юрій Іванющенко може прикривати інтереси Януковича, якому дуже не вигідно, щоб вся країна дізналась, що він будує нове Межигір’я», – розповіла Т. Чорновол програмі «Наші гроші» на телеканалі ZIK (дивіться щовівторка о 22:00).

«Про цей об’єкт я дізналась як про «Межигір’я Януковичів» і почала його досліджувати саме як «Межигір’я Януковичів». Всі люди мені підтверджували, що це об’єкт Януковичів», – розповіла журналістка.

Чорновол зазначила, що вела розслідування цього будівництва ще з осені 2013 року і своє побиття пов’язує саме з ним.

Нагадаємо, народний депутат Юрій Іванющенко, відомий як «смотрящий» президента Віктора Януковича, завершує будівництво маєтку у Кончі-Заспі. Огляд карти показує, що це – найбільший приватний маєток у всій Кончі-Заспі. Площею він поступається лише «Межигір’ю» Віктора Януковича, яке займає три ділянки загалом у 140 га.

Джерело: ZIK

Сюжети випуску

Наші гроші
Наші гроші
21 січня, вівторок 03:00