Викривальний проект «ПРАВОкація» змінює формат

До весни проект повністю оновиться і отримає нове обличчя. Проект  також матиме викривальний характер. Планується, що нова програма вийде вже навесні. Чи збережуть назву «ПРАВОкація» поки що невідомо, а от журналістські розслідування – залишаться.  Адже  гострі матеріали, за словами керівництва каналу, візитівка колективу програми.

 «ПРАВОкація» чи не єдиний проект, що виходить в ефір з перших днів існування телеканалу ZIK. За цей час в проекті змінилося чотири керівника. Колектив очолювали: Галина Роспопа, Анна Козюта, Мирослав Откович та Ірина Венгер. Незмінними журналістами програми є Юлія Шафранська та Руслан Оруджев. Нещодавно до команди приєднався Максим Романюк, що до цього працював у складі програм журналістських розслідувань «Хто тут живе?» та «Народний контроль».

Робота журналістів «ПРАВОкації» отримала визнання колег. Серед професійних нагород програми – «Золота пектораль» на Міжнародному фестивалі телевізійних фільмів. Тоді відзнаку отримав випуск «Держслужбовці. Хто дав право на хамство?». У 2012 році програма «Мажори – все дозволено» здобула першість у конкурсі професійної журналістики «Честь професії». Наприкіці січня цього року відбудеться вручення телевізійної нагороди «Телетріумф», на яку «ПРАВОкація» претендує у двох номінаціях. 

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-06-19 03:40 :47