Сотню кримінальних справ порушили за результатами розслідувань журналістів «ПРАВОкації»

Викривальний проект «ПРАВОкація» в ефірі телеканалу ZIK вже понад три роки. За цей час журналістам вдалося виявити сотню порушень, які згодом переросли у кримінальні справи.

З десяток героїв програми – сьогодні відбуває покарання за гратами. Журналісти неодноразово виконували роботу правоохоронців.  Їм вдалося натрапити на мережу аптек, де продавали наркотичні препарати, виявити заклади, у яких процвітав заборонений гральний бізнес. В одній з програм журналісти викрили у приміщенні управління освіти сауну з повіями. Недобросовісні бізнесмени, не чесні на руку правоохоронці і лікарі, нахабні держслужбовці та депутати – від об’єктиву «ПРАВОкації» не вдавалося заховатися нікому. Програма була номінантом десятків професійних конкурсів.

Журналісти проекту зазвичай працюють під прикриттям. За період виходу програми в ефір вони перевтілювалися у ворожок, безхатченків, повій, міліціонерів.

Для святкового випуску колектив проекту підготував незвичне перевтілення. У студії глядачі побачать зовсім іншого ведучого, натомість постійна ведуча Галина Роспопа  піде за лаштунки «ПРАВОкації», аби розкрити усі таємниці проекту.  

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-06-19 21:47 :33