Хто торгує європейською мрією?

«ПРАВОкація» з’ясовувала, хто поширює в Інтернеті провокативні оголошення з пропозиціями заробити на мітингу. Журналісти спробували зв’язатися з невідомими роботодавцями. Але після нетривалого листування вони зникають так само несподівано, як і зявилися.

Знайти тих, хто стоїть на майдані за гроші, журналістам також не вдалося. Люди за власний кошт добиралися до столиці і запитання про заробітки їх обурюють. Платити на головній площі країни доведеться хіба за символіку. Цікаво, що європейські прапорці підприємці продають на 5 гривень дорожче, ніж українські.

«ПРАВОкація» вийшла на чоловіка, який шукав людей для мітингу і за це пропонував гроші. Він назвався Сашою і сказав, що стояти потрібно буде на підтримку Євросоюзу. За день роботи пропонував 130 гривень. Коли ж журналісти погодилися взяти участь на мітингу за гроші, чоловік просто не прийшов на призначену зустріч. Зв’язатися з ним нам вдалося тільки за кілька днів. Незнайомець тепер переконував, більше на роботу не набирає.

За словами співкоординатора Євромайдану Віктора Тарана це влада поширює правокації через Інтернет-мережі. «До мене особисто підходили три людини і казали, що у нас є люди і ми хочемо на них заробити. Ми їм дякуємо і кажемо, що там в парку стоять «тітушки», йдіть туди. Тут люди безкоштовно, тут студенти», - ділиться Віктор Таран. 

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-22 22:20 :46