Журналісту-«тітушку» пообіцяли за день роботи 150 гривень

Журналісту викривального проекту «ПРАВОкація» вдалося стати одним із «тітушок». Представник ЗМІ розчинився у натовпі бійців у цивільному, які зібралися поруч з Кабміном. Не зважаючи на те, що це була тільки середа 27-го листопада, поряд з ключовими державними установами уже намагалися зібрати чим більше  молодиків для провокацій.

Майже усі хлопців спортивної статури. Між собою не розмовляють, хто їх привіз до столиці, не говорять. Поряд з бійцями у цивільному – близько соті беркутівців. Того дня для «тітушок» роботи не було. Хлопці прочекали наказу діяти декілька годин. Та сили застосовувати так і не довелося. Наприкінці дня хлопців розпустили, проте просили зібратися на п’ятницю 29 листопада, ще й привести з собою більше знайомих.

Журналісту викривального проекту «ПРАВОкація», що на телеканалі ZIK (дивіться сьогодні о 22:00) вдалося дізнатися, що за день роботи «тітушкам» платять по 150 гривень. Якщо привести з собою хоча б трьох молодиків, обіцяють доплатити 30 гривень.  Серед бійців у цивільному є як спортсмени, так і звичайні хлопці. Журналісту вдалося поспілкуватися з одним із організаторів «тітушок». На запитання, за кого доводиться стояти хлопцям, чоловік вказав на партію влади.

«Що за замовних такий скупий? – Та там такі гроші, що ти собі не уявляєш. Просто кожен собі відсоток візьме, до нас мало що доходить. – А за кого стоїмо? – За правлячу партію», - розповів журналісту один із організаторів «тітушок». 

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-17 12:23 :26