Покажи їм! Львів-Донбас шоу: Капоейра проти бойового гопака!

Донецька молодь спортивної зовнішності. Чи відповідає вона уявленням львів’ян насправді?

У 6-му випуску "Львів-Донбас шоу "Покажи їм!" помірялись силами (у прямому і переносному сенсі) спортивні тренери. Львів'ян представляв засновник стилю "бойовий гопак" Володимир Пилат, Донбас - тренер з бразильського мистецтва танцю капоейра Костянтин Панасовський.

Програма досліджує один з найпоширеніших стереотипів про Донецьких спортсменів. Автори шоу влаштували тренеру з донеччини "стрілку" з львівським "свободівцем", призером чемпіонатів світу та Європи з культуризму Святославом Шереметою. Як "переконуватиме" міцній "бандерівець" колегу з іншого кінця країни? Також телевізійники з'ясовують - наскільки близькими для донецької молоді є Євроінтеграційні ініціативи.
А Володимир Пилат зі Львова спробує знайти справжніх козаків між Сяном і Доном. Перевірить - чи збереглась Запорізька Січ лише як музейний експонат, чи сучасна молодь гартує соє тіло і дух подібно до їхніх предків.
 
Засновник бойового гопака матиме також цікаву роботу - бути тренером у академії капоейри. Обидва види спорту можна розглядати і як бойове мистецтво, і як танець. Тож Володимир матиме змогу навчити донецьку молодь нових елементів бою, а також запозичити щось для себе - зокрема пластичність та грацію чорношкірих бразильців.
І наостанок, з'ясуються деякі причини сенсаційної перемоги львівських "Карпат" над донецьким "Шахтарем" у першому колі Чемпіонату України. Адже Львів-Донбас шоу відбувалось одночасно на полі і на трибунах!
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-01-19 11:04 :28