Порошенко отримав частку від Ахметова, тому змінив позицію щодо окупованого Донбасу, – Семенченко

Президент Петро Порошенко у 2015 році наголошував на тому, що окуповані території Донбасу потрібно блокувати. Тоді навіть був виданий указ про невідкладні заходи в енергетиці України, які повинні були назавжди припинити вугільну залежність від Росії та окупованих територій. Однак, з того часу, вірогідно, Порошенко отримав свою частку від бізнесу Ахметова, тому повністю змінив свою позицію.

Таку думку висловив народний депутат України Семен Семенченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Ми розуміємо, що блокада на Донбасі почала руйнувати багатомільярдний бізнес на крові. Тому ми вимагаємо повністю припинити співпрацю з окупованими територіями,  а для цього необхідно тільки прийняти законопроект «Про тимчасово окуповану територію України», який забороняє таку злочинну діяльність», – наголосив Семенченко.

Щодо рішення РНБО, яке доручило уряду «нейтралізувати загрози енергетичній безпеці», а відтак, вирішити питання блокади, народний депутат певен, що силовий сценарій вирішення проблеми неможливий.

«Я вважаю, що подібні силові сценарії неможливі. Адже ветерани АТО мають велику підтримку і серед спецпідрозділів поліції, і серед бійців Нацгвардії. Тому розганяти блокаду вже намагалися тими ж тітушками. Такі дії є дуже небезпечними, адже терпець у людей поступово уривається», – додає нардеп.

Семен Семенченко також вважає, що питання блокади Донбасу особливо дошкуляє чинній владі, оскільки вона отримує свою частку від торгівлі з окупованими територіями.

«Хочу нагадати Президенту Порошенку його висловлювання у 2015 році, коли він наголошував на тому, що окуповані території потрібно блокувати. Тоді навіть був виданий указ про невідкладні заходи в енергетиці України, які повинні були назавжди припинити енергозалежність від Росії та окупованих територій. Однак, з того часу, вірогідно, Порошенко отримав свою частку від бізнесу Ахметова, тому повністю змінив свою позицію», – розповів Семен Семенченко.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
Інші випуски за 16.02.2017
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
2018-02-24 14:17:33