Влада хоче розігнати блокаду на Донбасі силовим способом, – Віталій Купрій

Президент України Петро Порошенко хоче розігнати силовим методом блокаду на Донбасі, як це зробив свого часу Янукович на Майдані. Але він боїться це зробити, адже якщо проллється перша кров, то люди будуть стояти до останнього. Це може призвести до того, що режим Порошенка припинить своє існування.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«З одного боку, на Порошенка тиснуть виборами на Донбасі, відтак він вже майже погодився на Мінський процес. З іншого боку – йому хочеться торгувати з окупованими територіями, а блокада йому цього не дозволяє зробити. Відтак, і Президент, і уряд визнали блокувальників на Донбасі злочинцями», – зазначив Віталій Купрій.

Депутат також додає, що Дніпровська міська рада завдяки спільному голосуванню БПП та «Опоблоку» напередодні на сесії ухвалила рішення про те, що усі блокувальники на Донбасі є злочинцями.

«Усі заяви місцевих органів влади, які підтримують позицію Петра Порошенка, розколюють суспільство і нагнітають ситуацію в країні. Це може призвести до тяжких наслідків та пролиття нової крові. Тому Президент має одуматися, адже якщо законодавчо все мирно не врегулюється, то буде нове повстання», – наголосив Віталій Купрій.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
Інші випуски за 16.02.2017
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
2018-01-17 01:37:53