Електроенергія населенню буде постачатись попри надзвичайний стан, – експерт

В енергетичній галузі України не вперше впроваджується надзвичайний стан. Фахівці заспокоюють: постачання електроенергії нікому не відключатимуть.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) сказав експерт з питань енергетики, колишній член НКРЕКП Андрій Герус.

«Зараз багато пишуть про надзвичайний стан. Я гадаю, що мало хто розуміє, чого цей стан стосується галузі енергетики. Уряд почав галасувати, а як результат – суспільство занепокоїлось», – говорить експерт.

В Україні вже третю зиму поспіль впроваджується надзвичайний стан в сфері енергетики. Фахівець переконаний, що це відбувається через особливості управління енергетикою, які перманентно призводять до такого становища.

«Диспетчер «Укренерго» регулює виробництво електроенергії. Він слідкує аби антрацитові блоки працювали на мінімальному рівні. В свою чергу, їх нестачу заміняють, скажімо, вугіллям марки «Г». Ось так і відбувається економія антрациту», – пояснює колишній член НКРЕКП Андрій Герус.

Експерт впевнений, що потреби у відключені електроенергії немає, а запасів антрациту українцям вистачить мінімум до середини березня.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
Інші випуски за 16.02.2017
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
2018-03-22 04:21 :45